Zveme Vás na XV. ročník domácích závodů “O pohár starosty SDH”

6. září, 2021 Akce SDH Aktuality 3 minuty čtení

V sobotu 25. září 2021 se od 10:00 bude na naší dráze u kostela v Krasicích konat XV. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku “O pohár starosti SDH” a poslední 10. kolo Okresní dětské ligy Prostějovska.

Poprvé v historii pořádání závodů u nás v Krasicích spouštíme rezervaci startovního pořadí. Rezervace startovního pořadí se spustí v neděli 19. září 2021 v 18:00. Rezervaci naleznete zde. Pravidla a informace o rezervaci se dočtete níže v příspěvku.

Pozvánka na XV. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku

Doufáme, že přijdete podpořit naši mládež a strávit příjemné odpoledne plné kvalitních požárních útoků a skvělých výkonů mladých hasičů.

Pravidla a informace o rezervaci

Formulář – Potřebné údaje pro rezervaci

Patnáct minut před startem rezervace se Vám automaticky zobrazí formulář kde lze vyplnit potřebné údaje pro rezervaci startovního pořadí.

Potřebné informace pro rezervaci jsou:

1. Vaše křestní jméno a příjmění
  2. Vaše emailová adresa
  3. Okres
  4. Obec / název týmu

Na jednu emailovou adresu lze v jedné kategorii rezervovat maximálně pět startovních pořadí.

Rezervovat startovní pořadí na poslední kolo ODL Prostějov sezóny 2021 v Krasicích můžete pouze pokud Vaše obec / Váš tým má sídlo v okresu Prostějov nebo okres sousedí s okresem Prostějov.

V případě, že nesplňujete tuto podmínku zúčastnit závodu se můžete, ale nebude Vám umožněno rezervovat si startovní pořadí.

NEPŘÍTOMNOSTI názvu obce či názvu týmu v seznamu lze napsat vlastní název obce či vlastní název týmu. V případě, že zapisujete vlastní název obce či týmu, musíte v seznamu obcí / týmu vybrat „Vlastní název obce / týmu„.

(Upozorňujeme, v případě že zapisujete vlastní název týmu nebo vlastní název obce, tak název nesmí obsahovat jakékoliv vulgární slovo a ani žádné vulgární spojení slov. Pokud je v názvu obsaženo vulgární slovo, nepůjde vám rezervovat startovní pořadí.)

Pokud pole vlastního názvu obce / týmu bude obsahovat jakýkoliv znak, zvolený název obce / týmu ze seznamu bude ignorován.

Rezervace startovního pořadí Vám nezaručuje účast v lize ODL Prostějov. Kdo se může účastnit ligy ODL Prostějov se dočtete v pravidlech ligy.

Zkontrolujte si ve formuláři, zda jste vyplnili správně email adresu. Po zarezervování startovního místa Vám bude zaslán potvrzovací email s odkazem na zrušení rezervace.

Rezervace startovního pořadí Vás NEZAVAZUJE s povinností účasti na posledním kole ODL Prostějov v Krasicích.

Zúčastnit se posledního kola ODL Prostějov lze i bez rezervace startovního pořadí.

Rezervace bude ukončena 24 hodin před začátkem soutěže. Po ukončení rezervace Vám bude zaslán potvrzovací email s informacemi o rezervaci / rezervacích

S zarezervováním startovního pořadí souhlasíte, že bude veřejně dostupné Vaše křestní jméno a příjmení u rezervace a také souhlasíte s uchováním Vaší emailové adresy v databázi pro odstranění rezervace a zaslání shrnutí informací.