Závody v Dřevnovicích

8. června, 2016 Závody 2 minuty čtení

V neděli 29. 5. 2016 jsme v dopoledních hodinách navštívili závody v Dřevnovicích. Opět to byla naše první zkušenost s těmito závody. Konaly se v místním sportovním areálu, za teplého počasí.

Těchto závodů se zúčastnila naše družstva mladších a starších žáků. Přítomno bylo téměř 30 družstev. Opět zde byly obávané nástřikové terče, ale naše družstva se s nimi po zkušenostech z předchozího dne poprala dobře.

Jako první na start nastoupili mladší žáci, ale těm se, kvůli menším problémům na koši, podařilo terče naplnit až v čase 35,9 s a umístili se tak na konečném sedmém místě.

Po skončení kategorie mladších žáků se na start postupně připravovali starší žáci. Naše družstvo dokončilo svůj útok v čase 25,3 s, což stačilo na konečné třetí místo.

Na těchto závodech probíhala také doplňková disciplína, kterou byla střelba ze vzduchovky. Střílet do dřevěných špalíčků si vyzkoušeli všichni členové našich družstev a pro některé to byla vůbec první zkušenost s touto činností. V celkovém pořadí v této disciplíně se naše družstvo mladších žáků umístilo na děleném druhém místě.

Oběma našim družstvům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších závodech.