Závody v Doloplazy – 3. kolo ODL 2023

11. června, 2023 Závody 2 minuty čtení


Ve třetím kole Okresní Dětské Ligy Prostějovska v roce 2023, konaném na závodě s názvem „O pohár starostky obce“ dne 10. června 2023, naše týmy v požárním útoku opět ukázaly svůj odhodlaný přístup a soutěživý duch.

Mladší žáci A dosáhli třetího místa s výsledným časem 17,43 sekundy. Jejich skvělý výkon při sestřelu levého terče za 16,06 sekundy potvrdil jejich schopnost konkurovat v této náročné disciplíně.

Mladší žáci B se sice umístili na 11. místě s výsledným časem 26,06 sekundy, ale i přes to ukázali svou odvahu a nasazení v konkurenci ostatních týmů.

Starší žáci A obsadili 12. místo s výsledným časem 23,74 sekundy, ačkoli se jim podařilo levý terč sestřelit za 23,31 sekundy. Tato výzva jim přinesla nové zkušenosti a příležitost k dalšímu zdokonalování svých dovedností.

Dorostenci A předvedli impozantní výkon, který jim vynesl čtvrté místo s výsledným časem 13,39 sekundy. Jejich preciznost při sestřelu levého terče za 12,96 sekundy potvrdila jejich schopnost dominovat v této soutěži.

I přes různá umístění našich týmů jsme hrdí na jejich výkony a přesvědčeni, že každý závod přináší cenné zkušenosti a příležitosti k růstu. Těšíme se na další výzvy v rámci Okresní Dětské Ligy Prostějovska a věříme, že naši mladí hasiči budou pokračovat ve svém úspěšném putování soutěžním světem.