ZÁVODY LEŠANY 1. MÍSTO!!!

14. června, 2008 Závody 2 minuty čtení

Dne 14. 7. 2008 pořádal Sbor dobrovolných hasičů Lešany MEMORIÁL LADISLAVA RICHTERA  soutěž mladších a starších žáků v požárním sportu „POŽÁRNÍ ÚTOK“. Příjezd jednotek byl v 08:00h a zahájení souteže v 08:30h. Letos se zúčastnila za pěkného počasí družstva Protivanova, Vrahovic a Krasic. Bohužel nikdo jiný nepřijel, takže závodila dvě družstva ml. žáků a dvě družstva st. žáků. Naše družstvo starších žáků obhajovalo prvenství z minulého roku, a proto bylo pod velkým tlakem obhajoby a musíme smeknout před jejich výkonem. Soutěž proběhla dvoukolově. Náš čas po prvním kole byl 16:87s a po druhém kole s časem 16:51s si odvážíme krásný pohár MEMORIÁL LADISLAVA RICHTERA za krásné první místo!!! Družstvo st. žáků z Vrahovic tak skončilo na druhém místě s časem okolo 23s. Soutěžní podmínky byly v souladu pravidel požárního sportu, přetlakový ventil jednotný, terč „plechovky“