Závody Krasice (14. září 2019)

20. září, 2019 Závody 2 minuty čtení

U mladších jsme měli dva cíle. Udržet je na svých pozicích, kde se nacházeli před soutěží, v případě týmu B pozici třeba vylepšit. A týmu stačilo útok pěkně zaběhnout a měli jasné, že ligu celou vyhrají. To se taky povedlo a s časem 17,10 obsadili 2. místo a přebrali putovní pohár za 1. místo v ODL od svého B týmu. Ten ovšem taky nezahálel a celkově se umístil hned za A týmem na 2. místě. Jejich útok v Krasicích sice nedopadl úplně podle představ, protože proudaři se nám moc neshodli, ale stačilo to. V jednom útoku jsme našli nejlepšího proudaře i proudaře s největším prostřikem. Dovede si potom představit jak ten útok vypadal.

Co u starších žáku?
“Bojovat až do posledního dechu”
To se uplatnilo u našeho týmu A, který se celou sezónu musel prát s chybějícími členy, nepovedenými útoky a s velkou smůlou. Ovšem posledních pár závodů jakoby je smůla opustila a v Krasicích tomu nasadili korunu. Časem 12,79 a snad nejhezčím útokem v jejich sezóně starší žáci celou soutěž v Krasicích vyhráli a zajistili si tak celkové 2. místo v ODL. Gratulace taky patří týmu Domamyslic, který obsadil 1. místo a my tak putovní pohár budeme předávat právě jim.
Tým starších B s časem 30,30 obsadil 14. místo. Celkově v lize se umístil na 9. místě. Tým starších B je ale velmi mladý tým složený z dětí co přešly z mladších, takže jsme rádi, že všichni nasbírali zkušenosti a budou třeba potom moct nahradit svoje kolegy z týmu A.

Letos taky byla nově v ODL kategorie dorostu. Naši odrostlí starší žáci tak sestavili družstvo. Na tréninku jim to šlapalo, ale jakmile přišly závody, tak ne a ne se zadařit. Útok u nás v Krasicích jim vůbec nevyšel a na konci útoku jsme si jen mohli oddechnout, že se nikomu nestalo nic závažného. Dorosti tedy obsadili 4. místo v ODL.