VRAHOVICE 28. 8. 2010 – 8. místo

29. srpna, 2010 Závody 2 minuty čtení


Další soutěž mladých hasičů v požárním útoku, proběhla 28. srpna 2010 ve Vrahovicích. Počasí bylo celkem dobré (zataženo, ale nepršelo). Nástup jednotek proběhl v 10h.

K našemu útoku: náš útok byl sice rychlý, ale zavřený rozdělovač na levý hrot nás stál…… však „my“ víme minimálně „bednu“.  Naše chyba začala už při přípravě základny, kde jsem si ani já, ani Zdeněk nevšimli rozdělovače, který měl otevřené „B“ a zavřené levé „C“, takže při útoku se stalo to, co nikdo nechtěl. Pravý hrot nastříkal kolem 16s., bohužel do levého hrotu nešla voda, a tak až po otevření „C“ do levého hrotu byl celkový čas okolo 26s.  Příště budeme více apelovat na přípravu základny a to jak při trénincích, tak v samotné soutěži! Ve Vrahovicích máme každoročně smůlu, doufám, že ji příště zlomíme a odvezeme nějaký krásný pohár …. 8. místo s časem přes 26s je zklamáním. 

SLOŽENÍ DRUŽSTVA SDH KRASICE:

koš: Dominik Petýrek, savice: Lukáš Dajka, strojník: Jakub Hrdlička, B: Tomáš Petržela, rozdělovač: Tomáš Machač, Levý hrot: Pavel Bradáč, Pravý hrot: Michaela Pěnčíková

Náhradníci: Tereza Vápeníková

Kapitán družstva: Dominik Petýrek

Vedoucí mládeže: Martin ŽILKA, Zdeněk NEUBAUER

Děkujeme všem, kteří nás přijeli podpořit do VRAHOVIC.