Soustředění 2017

28. května, 2017 Akce SDH 1 minuta čtení

I letos jsme pro naše malé i velké hasiče uspořádali vícedenní soustředění, aby vyladili formu na začínající sezónu. Tento rok jsme díky státnímu svátku, který vyšel na pondělí, mohli předsezónní přípravu o den prodloužit. Soustředění se tedy konalo v termínu od 28.4 do 1.5 v areálu sokolské základny v Ptenském dvorku.

V pátek ráno to vypadalo tak, že soustředění se bude konat pouze ve vnitřních prostorech areálu, protože počasí nám vůbec nepřálo. Od soboty se ale sluníčko umoudřilo a po zbytek soustředění nás už neopustilo. Zpestřením programu bylo i sobotní menší pálení čarodějnic, které si užili hlavně malé děti a jejich vedoucí.

To jestli soustředění přineslo nějaké ovoce, budeme zjišťovat v průběhu celé sezóny, nicméně jedno můžeme už teď říct jistě. Opět se nám povedlo utužit vztahy mezi dětmi navzájem a i s jejich vedoucími a pro každého je to již tradiční zpestření celého roku.

Fotogalerie ZDE