ROK 2023 V PODÁNÍ MLÁDEŽE SDH KRASICE

19. prosinece, 2023 Aktuality 2 minuty čtení

Konec roku se blíží, a tak je zase čas zrekapitulovat sezónu krasické hasičské mládeže. Sezónu jsme klasicky zahájili třídenním soustředěním v Ptenském dvorku. Ze začátku jsme měli celkem tři soutěžní družstva, ale nakonec se k nám přidaly i opravdu malé děti, takže jsme na závody začali vyrážet s dvěma družstvy mladších žáků, jedním týmem žáků starších a jedněmi dorostenci.

Absolvovali jsme celý letošní ročník Okresní dětské ligy, který měl celkem 13 závodů. Mladší žáci B skončili na 17. místě, ale pro většinu z nich to byla úplně první zkušenost s požárním útokem a mají ještě spoustu let před sebou. Áčko mladších se umístilo na konečném 4. místě a jen o tři bodíky jim unikly stupně vítězů. V průběhu roku ale posbírali celkem 8 medailových umístění. Starší žáci rovněž skončili na 4. místě se ztrátou 5 bodů na 3. a 6 bodů na 2. místo. V sezóně získali 6 medailových pozic. U dorostenců to nedopadlo úplně podle našich představ a museli jsme se spokojit s konečným 9. místem. V letošním roce dosáhli na 2 medailová umístění.

V konečném důsledku jsme s letošním rokem spokojení a je to pro nás velká motivace pro práci v roce 2024. V neposlední řadě chceme poděkovat Statutárnímu městu Prostějov za dlouholetou finanční podporu, bez které bychom se neobešli a také všem ostatním, kteří nám fandí a pomáhají nám s veškerou naší činností.

Video Mladší žáci A bude doplněno
Video Mladší žáciB https://www.youtube.com/watch?v=PpNDEyzGA9Y
Video Starší žáci https://www.youtube.com/watch?v=mG-7KWyGPoU&t=8s
Video Dorostenci https://www.youtube.com/watch?v=8Idze5w_x_s