Povedená sezóna krasické hasičské mládeže

13. listopadu, 2022 Aktuality 2 minuty čtení

Rok se s rokem sešel a máme za sebou další hasičskou sezónu v podání krasické mládeže. A jaká byla? Z našeho pohledu rozhodně úspěšná. I tentokrát se nám podařilo poskládat 4 soutěžní družstva (mladší žáky, 2krát starší žáky a dorost), takže mládežnická základna se u nás stále drží. Po dvouleté pauze jsme opět mohli uspořádat třídenní soustředění v Ptenském dvorku a na výkonech v dalším průběhu sezóny to bylo znát. Letos jsme se zúčastnili celkem 16 závodů v požárním útoku, z toho 13 bylo v rámci 5. ročníku Okresní dětské ligy Prostějovska.

Tato liga se těší čím dál větší oblibě a tento rok se každého závodu účastnilo přes 50 družstev. Zástupci našeho sboru si vedli velmi dobře. V kategorii mladších žáků jsme obsadili celkové 5. místo, kdy se dětem podařilo ve dvou závodech obsadit bronzovou příčku. V kategorii starších žáků se naše Áčko umístilo na konečném 3. místě a Béčko bralo 6. místo. V této kategorii jsme celkem 6krát získali medailové umístění z jednotlivých závodů. A poslední jsou dorostenci, kteří skončili na 9. místě, ale dosáhli alespoň na jedno druhé místo ze závodu v Plumlově.

Starší žáci A

Tento rok jsme si všichni náležitě užili a už vyhlížíme další sezónu. Pokud by Tě lákalo se k nám přidat, ať už jako dospělý nebo dítě, neváhej se ozvat. Kontakty najdeš zde na webu nebo napiš na náš Facebook či Instagram. A na závěr bych chtěla poděkovat všem dětem za vzornou reprezentaci našeho sboru, také každému, kdo se podílí na fungování mládeže v Krasicích, a hlavně Statutárnímu městu Prostějov a firmě Interforst za finanční podporu, kterou našemu sboru každoročně poskytují a bez níž bychom se neobešli.

Starší žáci B
Dorost