Poděkování za finanční podporu

15. listopadu, 2020 Aktuality Sponzoři 1 minuta čtení

Soutěžní hasičská sezóna v roce 2020 je už nějaký ten pátek u konce a my bychom rádi touto cestou poděkovali Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Statutárnímu městu Prostějov a firmě Interforst za nemalou finanční podporu ať už ve formě dotací nebo sponzorských darů. Zvlášť v letošním roce, kdy se kvůli pandemii nemohl konat náš tradiční hasičský ples, byla finanční podpora nesmírně důležitá. Díky tomu jsme i letos mohli zajistit materiál a vybavení pro celkem 7 družstev a objet na tři desítky závodů. Našich 5 týmů mladých hasičů se zúčastnilo celkem 12 závodů, muži navštívili 9 soutěží a ženské družstvo objelo 18 soutěží, ze kterých si dovezlo celkem 8 medailových umístění.

Ještě jednou tedy děkujeme za veškerou podporu a budeme se těšit v příštím (snad už lepším) roce 2021.

Poděkování za finanční podporu