Okrsková soutěž v Domamyslicích

11. května, 2014 Závody 2 minuty čtení

V neděli 11.5. se družstvo starších žáků a mužů Sboru dobrovolných hasičů Krasice vydalo na první závod v sezóně, na okrskovou soutěž pořádanou v Domamyslicích, aby poměřili své síly s ostatními družstvy našeho okrsku.

Jako první se z našeho sboru na startovní čáru postavilo částečně omlazené družstvo mužů. Ti rozběhli velice zdařilý útok, avšak díky závadě na nově zrekonstruované „mašině“ dosáhli času 36,34s, což je na konečném žebříčku umístilo na 4. místo ze sedmi. První místo již tradičněobsadilo domácí družstvo z Domamyslic.

I přesto, že družstsvo starších žáků se díky rozsáhlé „marodce“ nedostavilo na soutěž kompletní a někteří z nich běželi některé posty prakticky poprvé, tak jejich útok byl v kategorii starších žáků nejlepší a s časem 20,10s obsadili 1. místo, což jak doufáme pro ně bude odrazovým můstkem do nadcházející sezóny a budou podávat stejně kvalitní výsledky jako minulý rok.

Po odběhnutí družstev ze všech 5 kategorií se konalo slavnostní vyhlášení, kterého se zúčastnil i primátor Statutárního města Prostějova pan Miroslav Pišťák a jeho náměstek Mgr. Jiří Pospíšil. Na konci vyhlášení poblahopřáli zástupci celého 20. okrsku panu primátorovi k jeho blížícím se narozeninám a předali mu malý dar. Celá okrsková soutež byla ukončena hromadným zvoláním: „Zdar! Zdar! Zdar!“.