Noční Vícov – 8. kolo ODL 2023

26. srpna, 2023 Závody 2 minuty čtení


Ve 8. kole Okresní Dětské Ligy Prostějovska v roce 2023, které se neobvykle konalo v noci na závodě s názvem „Vícov“ dne 25. srpna 2023, naše hasičské týmy opět ukázaly svou odhodlanost a schopnost soutěžit i za podmínek mimo běžný denní režim.

Mladší žáci A se umístili na skvělém 2. místě s výsledným časem 16,68 sekundy. Jejich precizní útok zahrnoval sestřel levého terče za 15,54 sekundy, což potvrdilo jejich schopnost udržet vysokou úroveň v jakémkoliv čase dne.

Mladší žáci B, bohužel, skončili na 21. místě a byli poslední v kategorii s neplatným pokusem (NP). I přes tuto neúspěšnou etapu si však odnesli cenné zkušenosti a příležitost k zlepšení.

Starší žáci A dosáhli 3. místa s výsledným časem 14,71 sekundy. Jejich skvělý útok zahrnoval téměř dokonalý sestřel pravého terče za 14,32 sekundy, čímž potvrdili svou sílu a schopnost konkurovat i za nočních podmínek.

Dorostenci A obsadili 4. místo s výsledným časem 13,90 sekundy. Jejich vynikající výkon zahrnoval precizní sestřel levého terče za 13,82 sekundy, což ukazuje jejich schopnost udržet se mezi nejlepšími v každém závodě.

I přes náročné noční prostředí naše týmy ukázaly výjimečnou sílu a schopnost přizpůsobit se různým podmínkám. Jsme hrdí na jejich odhodlanost a těšíme se na další výzvy v závodech Okresní Dětské Ligy Prostějovska.