LAŠKOV 28. 8. 2010 – 1. místo

2. září, 2010 Závody 2 minuty čtení

Laškov 28. srpna 2010

Další sobotní soutěže jsme se zúčastnili v Laškově, která se konala od 13h. Děkujeme Ivě Petýrkové, která nám dala impuls k další soutěži. Po následné poradě, jsme se rozhodli vyrazit do Laškova a zkusit štěstí.

Do Laškova jsme přijeli s cílem zvítězit a spravit si náladu z Vrahovic. Počasí bylo proměnlivé (okolo 18°C), chvíli svítilo sluníčko a během 2 minut bylo zase pod mrakem. Po příjezdu do krásného parku jsme měli 1 hodinu čas, protože čas nástupu se uskutečnil ve 13:30h. Ten čas jsme věnovali přípravě a to se vyplatilo! Každému členovi družstva jsme několikrát připoměli co se po něm chce, aby se neopakovala chyba z Vrahovic.

Naše dva krásné a hlavně rychlé útoky překvapily všechny zúčastněné v krásném parku v Laškově, a tak jsme si odvezli krásný pohár za 1. místo !!! Hlavně musím vyzvednout výkon našeho družstva ve druhém kole, protože kolem základny bylo takové bláto, že opravdu byla na místě opatrnost. Snaha našeho družstva zvítězit je vidět i na fotkách a musíme pochválit všechny členy od „košaře“ až po „hrotaře“, obvzláště pak, za vzorové zalehnutí rozdělovače! Samotný potlesk diváků po skončení našeho útoku musí každého trenéra potěšit. (no…když to klapne, je to nádhera!!!) Naše časy útoků: 1. kolo 20:57s;  2. kolo 20:03s.  Podotýkám, že start byl z 10m a náběh zezadu základny. Na 2. místě skončilo místní družstvo z Laškova.

Po skončení soutěže byla provedena ukázka hašení požáru za pomocí středně těžké pěny (pěnidla). Co následovalo, se můžete podívat do fotogalerie…   Myslím, že si všichni celou soutěž v Laškově dosyta užili.

Místní pořadatelé měli celou soutěž dobře zorganizovanou a musím pochválit i rozhodčí.

PS:  Teď nás čeká soutěž v Bílovicích (5.9.2010).

Celému družstvu GRATULUJEME !

SLOŽENÍ DRUŽSTVA SDH KRASICE:

koš: Dominik Petýrek, savice: Lukáš Dajka, strojník: Jakub Hrdlička, B: Tomáš Petržela, rozdělovač: Tomáš Machač, Levý hrot: Pavel Bradáč, Pravý hrot: Michaela Pěnčíková

Náhradníci: Tereza Vápeníková

Kapitán družstva: Dominik Petýrek

Vedoucí mládeže: Martin ŽILKA, Zdeněk NEUBAUER

Děkujeme všem, kteří nás přijeli podpořit do LAŠKOVA.