Kelčice – 13. poslední kolo ODL 2023

24. září, 2023 Závody 2 minuty čtení

Ve 13. a zároveň posledním kole Okresní Dětské Ligy Prostějovska v roce 2023, které proběhlo na závodě v Kelčicích dne 23. září 2023, naše hasičské týmy zakončily sezónu vynikajícími výkony.

Mladší žáci A se umístili na skvělém 2. místě s výsledným časem 16,67 sekundy. Jejich precizní útok zahrnoval téměř dokonalý sestřel pravého terče za 16,31 sekundy, což potvrdilo jejich výjimečnou soutěžní formu.

Mladší žáci B obsadili 10. místo s výsledným časem 22,91 sekundy. I přes některé výzvy v tomto závodě si odnesli cenné zkušenosti a ukázali svou odhodlanost i v obtížných situacích.

Starší žáci A dosáhli 6. místa s výsledným časem 14,68 sekundy. Jejich vynikající výkon zahrnoval precizní sestřel levého terče za 13,24 sekundy, čímž dokázali udržet se v horní části tabulky.

Dorostenci A obsadili 12. místo s výsledným časem 19,78 sekundy. I přes určité obtíže v tomto závodě ukázali, že mají stále co nabídnout a jsou připraveni se dále zdokonalovat.

Celkově v ODL 2023 naše týmy dosáhly pěkných výsledků:

• Mladší žáci A skončili na skvělém 4. místě se 111 body.
  • Mladší žáci B obsadili celkově 17. místo s 5 body.
  • Starší žáci A dosáhli 4. místa s celkovými 99 body.
  • Dorostenci A se umístili na 9. místě s 64 body.

Tímto zakončujeme úspěšnou sezónu v Okresní Dětské Lize Prostějovska a děkujeme všem našim týmům za jejich skvělý výkon a oddanost během celé soutěže. Těšíme se na další soutěžní sezónu a nové výzvy.

Dále děkujeme Statutárnímu městu Prostějov a firmě Interforst za finanční podporu mladých hasičů.