Bochoř 2012, skvělé 5. místo!!!

17. září, 2012 Závody 1 minuta čtení

Dne 15.9.2012 se náš tým zúčastnil 11. ročníku noční soutěže mladých hasičů o „Bochořskou sovu 2012“. Tato soutěž je jedinečnou možností, jak konfrontovat své zkušenosti a dovednosti v  konkurenci mnoha týmů nejenom na okrskové, okresní úrovni, ale i na úrovni krajské, moravské, dokonce republikové. Soutěže se zúčastnilo bezmála sto družstev v obou kategoriích a to nejen z Olomoucké kraje, ale i z krajů Moravskoslezkého, Zlínského, Králové Hradeckého a kraje Vysočina. U starší žáků se z 60 přihlášených týmů dostavilo k soutěži 56 družstev.

Soutěž probíhala jednokolově na dvou stanovištích současně. Našemu družstvu se podařilo obsadit v této silné konkurenci skvělé 5. místo časem 14,37 s. Tímto výsledkem potvrdilo své kvality a umístilo se hned za největšími favority této soutěže. Tento úspěch je o to větší, že svým umístěním jsme byli nejúspěšnějším týmem nejenom z Prostějovského okresu, ale i nejúspěšnějším z týmů Olomouckého kraje!!!

Touto cestou děkujeme našim mladým hasičům za předvedený výkon, který je řadí na špici v rámci Prostějovska.

Co dodat? Jen dál a jen výš!

Ještě jednou blahopřejeme!