6.7. 2013 Závody Doloplazy a Hrochov

17. červenece, 2013 Závody 1 minuta čtení

Dne 6.7. se naši mladí hasiči vydali na Němčicko na závody do Doloplaz. Při prvním útoku nám opět selhala technika naším zaviněním a pokus byl označen jako neplatný. Naštěstí pro nás se závody běželi dvoukolově a při druhém útoku jsme dosáhli času 14,48. Aniž by počkali na výsledky odjeli naši závodníci do Hrochova, kde ve stejnou dobu probíhaly další závody mladých hasičů. Družstvo bylo nahlášeno Karolínou B. jako poslední na konec startovací listiny. První útok dopadl podobně jako v Doloplazech kvůli závadě na koši, takže bylo „Nko“. Po psychické přípravě ze strany trenérů a fanoušků jsme znovu nastoupili na startovní čáru a předvedli jsme útok s časem 13,96, čímž se vyhoupli na první místo. Po vyhlášení závodníci odjeli zpět do Doloplaz, kde již probíhala soutěž mužů, kde s překvapením zjistili, že jejich čas nebyl jen vítězný ale zároveň se stal rekordem trati. Celý závodní den byl tím pádem úspěšný a v radostné náladě se naši vítězové vrátili domů.