Úvodní fotka SDH Krasice

Sbor dobrovolných hasičů Krasice

SDH Krasice již 119 let plní úlohu dobrovolnického spolku na okrese Prostějov. V oblasti požární ochrany plní zásahová jednotka svou úlohu v rámci JPO V. Dále zastává funkci kulturního a sportovního vyžití. Družstva mladých hasičů Krasice předvádějí pravidelně skvělé výkony v požárním sportu, stejně jako družstva mužů a žen.

Děkujeme statutárnímu městu Prostějov, firmě Interforst s.r.o., Olomouckému kraji a Hostinec u Dudka za finační podporu na rozvoj a výchovu mladých hasičů

Příspěvky

Schůzka mladých hasičů se bude konat v pátek 16. prosince od 16:00. Tentokrát bude schůzka v hasičské zbrojnici a uděláme si Ježíška. Každý doneste nějaký drobný dárek (hodnota tak do dvou stovek) a losováním si pak každý odnese dárek pro sebe 🙂 Začínáme vybírat členské příspěvky 200 Kč na rok 2023.

Následující akce:

UPOZORNĚNÍ: pokud není do čtvrtečního večera zveřejněno datum dalšího tréninku, tak se daný týden nekoná. V případě dotazů nebo omluvenek pište prosím na email krasice.sdh@gmail.com nebo do zpráv na Facebooku SDH Krasice.

Kolektiv vedoucích SDH Krasice

Povolání k požáru výškové budovy

V sobotu, 9. července 8:43 naše jednotka JSDH Krasice byla povolána k prvnímu stupni poplachu výškové budovy v Prostějov – Krasice. Po příjezdu na místo zásahu a po konzultaci s velitelem zásahu se jednotka vrací na základnu. Na místo zásahu jsme vyjeli s DA – Man TGE 3.140 a Škoda 706 RTH CAS-16.

Nyní nás můžete sledovat i na sociálních sítích

E-mail sboru

krasice.sdh@gmail.com