Kategorie: Akce SDH

Závody mladých hasičů v Krasicích
14. 9. 2020 | Závody Akce SDH

V sobotu 12. září se na travnatém plácku vedle krasické hasičské zbrojnice konal již 14. ročník O pohár starosty SDH a i tento rok byl závod zařazen do Okresní dětské ligy Prostějovska. Soutěžilo se ve třech kategoriích (mladší žáci, starší žáci a dorost) a zúčastnilo se celkem 38 družstev, což je pro krasickou dráhu nový rekord.

Sbor dobrovolných hasičů Krasice Vás zve na XIV. ročník domácích závodů "O pohár starosty SDH" - 12. září 2020 od 10:00
2. 9. 2020 | Akce SDH

V sobotu 12. září 2020 se od 10:00 bude na naší dráze u kostela v Krasicích konat XIV. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku "O pohár starosti SDH" a 7. kolo Okresní dětské ligy Prostějovska

Doufáme, že přijdete podpořit naši mládež. A strávit příjemné odpoledne plné kvalitních požárních útoků a skvělých výkonů mladých hasičů.

DŮLEŽITÉ INFO: Bohužel ples nebylo možné přesunout na jiný termín, takže je pro letošní rok opravdu zrušen.  Vrácení peněz za zakoupené vstupenky bude probíhat ve čtvrtek 12. března a v pátek 13. března vždy v čase od 18:00 do 19:00 v hasičské zbrojnici v Krasicích.

Faktem je to, že výdělek z plesu byl pro nás hlavní zdroj příjmů, který ve velké míře pomáhal zajišťovat chod široké mládežnické základny. Pokud tedy budete chtít nějakým způsobem podpořit naši práci, můžete se zřeknout celé (nebo poměru) částky ze zakoupené vstupenky. My se budeme snažit tento rok uspořádat třeba nějakou zábavu, která by alespoň z části vynahradila nenaplněný kulturně společenský zážitek.

Věříme, že na nás nezanevřete a na tradičním plese se potkáme příští rok.

30. 11. 2019 | Akce SDH

Poslední den podzimních prázdnin jsme využili k už každoroční výletové tradici a zajeli si do Vyškova na návštěvu druhohor. Opět jsme využili vlakovou dopravu a vyšlo nám i počasí, takže jsme si výlet náležitě užili :-)

Podzimní výlet
20. 11. 2019 | Akce SDH

Přestože hasičská sezóna je u konce, tak my neleníme a v sobotu 19. října jsme se zúčastnili běžeckého závodu Kids cup a Family run v Olomouci. Všichni to zvládli skvěle, v cíli obdrželi zaslouženou kočičí medaili a Klárka s Terkou dokonce i medaili za druhé místo ve svých kategoriích, takže gratulace veliká. Jsme rádi za takové akce a určitě jsme je nevyužili naposledy.

Night run Olomouc