Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŽEŠOV okrsek: st. žáci 1. místo, muži 2. místo

31. 5. 2009

Další okrsková soutěž  v požárním útoku se konala v neděli 31.5.2009 za deštivého a chladného počasí v Žešově. Soutěž byla zahájena v 9.00h a naše družstvo starších žáků vybojovalo  výborné 1. místo před Vrahovicemi a Domamyslicemi. Muži podle očekávání skončili za družstvem Domamyslic na krásném 2. místě před Vrahovicemi, Čechovicemi, Mostkovicemi, Žešovem a Držovicemi

Pozn:  V kategorii "MUŽI" byl podaný protest na družstvo Domamyslic, které použilo silnější stroj, než ostatní družstva. Doufáme, že příští rok se bude soutěžit  za stejných podmínek pro všechna družstva.

SLOŽENÍ DRUŽSTVA SDH KRASICE

starší žáci:

koš: Ladislav Branický, savice: Monika Koukalová, strojník: Jakub Kocourek, B: Dominik Petýrek, rozdělovač: Martin Pěnčík, Levý hrot: Jakub Hrdlička, Pravý hrot: Adéla Neubauerová

Náhradníci: Veronika Žilková, Lukáš Dajka,

Kapitán družstva: Ladislav Branický

Vedoucí mládeže: Martin ŽILKA a Roman Ressler (Zdeněk - pomáhal a chránil)

 

muži:

koš: Stanislav Vysloužil, savice: Pavel Navrátil (Dudek), strojník: Roman Ressler, B: Tomáš Trunečka, rozdělovač: Míra (Slim), Levý hrot: Petr (Ač), Pravý hrot: Martin Žilka jun.

 

Děkujeme všem, kteří nás přijeli podpořit do Žešova.

 

Náhledy fotografií ze složky ŽEŠOV okrsek 2009