Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVODY VRAHOVICE 3. MÍSTO

25. 8. 2008

Další prestižní soutež našeho staršího družstva mladých hasičů proběhla za hojné účasti hasičských jednotek ve Vrahovicích, kde mimo jiné startovalo i družstvo z jiného kraje a to hasičské družstvo z Drnovic okr. Vyškov, které si odvezlo pohár za první místo s neuvěřitelným časem 13:81s.

Naše družstvo sice neobhájilo prvenství z minulého roku, ale i tak bojovalo jako vždy s velkým rivalem s družstvem Domamyslic a nejen s tímto družstvem...

Družstva ze Stražiska nebo z Doloplaz byla na velmi kvalitní úrovni a je až s podivem, že čas Doloplaz 17:28s stačil jenom na 5. místo. Na 4. místě skončilo družstvo ze Sražiska s časem 17:19s a na 3. místě skončilo naše družstvo s časem 16:93s a musíme pochválit celé družstvo za velkou bojovnost (po prvním nevydařeném útoku jsme byli  až na 5. místě s časem 24:54s) na 2. místě skončilo družstvo z Domamyslic s časem 15:81s

Ještě musím zmínit, že ve Vrahovicích proběhlo 30 útoků (18. starších a 12. mladších) a z toho ani jeden pokus nebyl neúspěšný nebo nedokončen.

Soutěžní podmínky byly v souladu pravidel požárního sportu a PLAMEN, přetlakový ventil jednotný, terč dotykový...

Celému družstvu gratulujeme!!!

 

SLOŽENÍ DRUŽSTVA:

koš: Karolína Šídlová, savice: Ondřej Neubauer , strojník: Jakub Kocourek, B: Veronika Žilková, rozdělovač: Martin Pěnčík, Levý hrot: Karolína Burešová, Pravý hrot: Adéla Neubauerová

Náhradníci: 

Kapitán družstva: Karolína Burešová

Trenéři: Martin ŽILKA a Roman RESSLER (Zdeněk chránil a pomáhal)

 

Děkujeme všem, kteří nás přijeli podpořit do VRAHOVIC.

 

Náhledy fotografií ze složky VRAHOVICE SRPEN 2008