Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVODY DĚTKOVICE 2. MÍSTO

4. 8. 2008

Naše družstvo starších žáků se znovu zúčastnilo 26. července 2008 další soutěže v požárním útoku a to v obci Dětkovice. Soutěže o POHÁR STAROSTY OBCE se zúčastnila 2 družstva mladých žáků a 5 družstev starších žáků. Dále zde probíhala "HANÁCKÁ EXTRALIGA"

Soutěž probíhala dvoukolově a naše družstvo se po prvním kole ujalo vedení s časem 18:15s před Stražiskem 19:10s a před Bílovicemi 22:15s. Ve druhém kole, nás ale opustilo štěstí a s časem 20:75s jsme nakonec obsadili celkové krásné druhé místo. První místo nám převzalo krásným druhým útokem s časem 15:60s družstvo z Domamyslic. Na třetím místě skončilo družstvo ze Stražiska.

Soutěžní podmínky byly v souladu pravidel požárního sportu, terč plné 2l pet-lahve...

Celému družstvu gratulujeme!!!

 

SLOŽENÍ DRUŽSTVA:

koš: Karolína Šídlová, savice: Jaroslav Barák, strojník: Jakub Kocourek, B: Veronika Žilková, rozdělovač: Martin Pěnčík, Levý hrot: Karolína Burešová, Pravý hrot: Monika Koukalová

Náhradníci: 

Kapitán družstva: Karolína Burešová

Trenéři: Martin ŽILKA a Roman RESSLER (Zdeněk chránil a pomáhal)

 

Děkujeme všem, kteří nás přijeli podpořit do DĚTKOVIC. 

 

 

Náhledy fotografií ze složky DĚTKOVICE 2008