Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční závody Bochoř

8. 10. 2019

Soutěž o Bochořskou sovu se konala v sobotu 21. září a my vyrazili s pěti družstvy, což je náš rekord yes V kategorii mladších žáků se účastnilo celkem 43 družstev. Našim dětem se útok moc nepovedl a braly konečné 19. a 23. místo frown jelikož se ale jednalo o 19. ročník soutěže, tak jsme za 19. místo dostali alespoň speciální cenu útěchy. laugh V kategorii starších dorazilo celkem 63 týmů a naše Áčko obsadilo v obrovské konkurenci 7. místo smiley B tým se po chybě na "béčkách" umístil až na 55. místě indecision Letos dorazilo i 6 družstev dorostenců a těm našim se útok vcelku povedl a to až tak, že stačil na vítězství v této kategorii. Suma sumárum do naší sbírky jsme si přivezli dalších pět sov a budeme se těšit na příští rok blush