Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOMÁCÍ SOUTĚŽ - KRASICE 1. MÍSTO čas 14:67 !!!

15. 9. 2008

Další soutež mladých hasičů v požárním útoku proběhla v sobotu 13. září 2008 na domácí půdě v Krasicích

Příjezd jednotek byl do 13h a ve 13:15h proběhl zahajovací nástup, kde byly přivítány hasičské jednotky. Letošního druhého ročníku se zúčastnily hasičské jednotky z Vrahovic, Domamyslic, Protivanova, Stražiska, Soběsuk, Pivína, Čelčic, Ospělova a samozřejmě domací družstvo z Krasic. Byly vytvořeny kategorie mladších žáků (7 družstev) a kategorie starších žáků (8 družstev).

Za slunného, ale opravdu větrného, podzimního počasí naše hasičské družstvo starších žáků ukázalo všem zúčastněným krásný, kvalitní požární útok v našem rekordním čase (který je rovnatelný s časy extraligy mladých hasičů) 14:67s !!! Tento čas nebyl překonán žádným jiným družstvem, takže pohár Starosty SDH KRASICE zůstává doma v Krasicích! Na 2. místě skončilo družstvo ze Soběsuk s časem 19:75s a na 3. místě družstvo Domamyslic s časem 23:24s., dále 4. Vrahovice, 5. Pivín, 6. Čelčice, 7. Ospělov a 8. Protivanov. V kategorii mladších žáků obhájilo prvenství z minulého roku družstvo Pivína "A" s časem 18:91s., na 2. místě skončilo družstvo Protivanova "B" 23:27s a na 3. místě Vrahovice 24:65s., dále 4. Soběsuky, 5. Pivín "B", 6. Stražisko, 7. Protivanov "A"

Soutěžní podmínky byly v souladu pravidel požárního sportu a PLAMEN, přetlakový ventil jednotný, terč dotykový...

Celému družstvu gratulujeme!!!

SPONZOŘI SOUTĚŽE:

Město Prostějov, Barvy Laky - Marák, Hodinářství - Skoumal, Potraviny - Kořínek, Restaurace - Kovárna, Firma - Michal Petýrek.   Děkujeme

SLOŽENÍ DRUŽSTVA SDH KRASICE:

koš: Karolína Šídlová, savice: Ondřej Neubauer , strojník: Jakub Kocourek, B: Monika Koukalová, rozdělovač: Martin Pěnčík, Levý hrot: Karolína Burešová, Pravý hrot: Ladislav Branický

Náhradníci: Veronika Žilková, Dominik Petýrek

Kapitán družstva: Karolína Burešová

Vedoucí mládeže: Martin ŽILKA a Zdeněk NEUBAUER

 

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit na domácí půdu do KRASIC.

 

Náhledy fotografií ze složky KRASICE 2008