Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doloplazy 12.7.2014

18. 7. 2014

 Dne 12. 7. 2014 se naše družstvo mladých hasičů vydalo na soutěž do Doloplaz. Naši hasiči si museli poněkud přivstat, protože závody začínaly již v 9 hodin. To jim ovšem vůbec neubralo na chuti závodit. Závody se běžely jednokolově za poměrně silné účasti 8 družstev v každé kategorii. Celým dnem provázel oblíbený komentátor „rádio Kykyryký“, takže o zábavu opravdu nebyla nouze.

Náš útok vypadal ze začátku velmi zdárně, avšak měli jsme poněkud pomalejší vodu, a tak jsme skončili s časem 15,24s, což ovšem stále stačilo na 1. místo. Jako další nastoupilo na startovní čáru nám zatím neznámé družstvo Svésedlic. Již od začátku jsme z něj měli trochu strach a naše obavy se naplnily. Svésedlice předvedly ukázkový útok s časem 13,55s, se kterým nás hravě strčily do kapsy.

Naštěstí žádné další družstvo nepředvedlo tak krásný útok a nám zůstala 2. příčka. Ovšem i toto umístění bereme jako velký úspěch. Nyní bude následovat dlouhá pauza v závodech, která bude trvat do konce srpna, a tento čas využijeme k vypilování našich dovedností.

 

Fotogalerie ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář