Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění mladých hasičů v Ptenském Dvorku

26. 5. 2014

Pátečního rána dne 23.5. 2014 se vydalo družstvo starších žáků spolu se svými vedoucími a některými dorostenci na hasičské soustředění na turistickou základnu TJ Sokol II u Ptenského Dvorku. Náš sbor toto soustředění pořádal již podruhé a narozdíl od minulého roku jsme všichni nabrali zkušenosti a vše probíhalo mnohem hladčeji než poprvé. Nejpozitivnější a nejvíce oceněnou změnou bylo zajisté počasí, které nám tentokrát doopravdy přálo. Mladí hasiči zde za tři dny vypilovali své dovednosti v požárním sportu a načerpali tolik potřebné zkušenosti do této sezóny. Můžeme jim tedy jenom popřát, aby tato sezóna byla alespoň stejně úspešná, jako ta předchozí.

 

 

Fotoagalerie ZDE 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář