Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce SDH

Příspěvky

Výroční valná hromada SDH Krasice

13. 1. 2017

vyrocka.jpg

 

Křest knihy Dobrovolní hasiči Olomouckého kraje a svěcení praporu

29. 5. 2016

V pátek 27. května 2016 se starosta a velitel našeho sboru zúčastnili křtu knihy Dobrovolní hasiči Olomouckého kraje.

Akce se konala od 16 hodin v objektu Korunní pevnůstky v Olomouci. Byli na ni pozváni zástupci sborů, které se podílely na vzniku této knihy. O úvodní slovo se postaral hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil. Kromě křtu se zde 
uskutečnilo i žehnání praporu SH ČMS Krajského sdružení Olomouckého kraje. Toho se ujal olomoucký arcibiskup Jan Graubner. Kniha byla zdarma předána každému pozvanému účastníkovi. Dále následovala volná zábava s hudebním doprovodem.
 
Fotogalerie zde
 

XIX. Hasičský ples

24. 3. 2016

V sobotu 19. března 2016 se v čechovické sokolovně, tak jako každý rok, konal již XIX. Hasičský ples, pořádaný Sborem dobrovolných hasičů Krasice. O hudbu a zábavu se v průběhu celého večera již tradičně starala skupina TYRKYS Mojmíra Přikryla.

O bohaté občerstvení a dobrou zábavu tedy nebyla nouze. Novinkou na plese byl fotokoutek, který se těšil velké popularitě. Vrcholem večera byla jako vždy tombola. Do té přispěla spousta sponzorů a přátel krasických hasičů, včetně družstva našich mladých hasičů. Děkujeme všem zúčastněným a všem, co se podíleli na organizaci plesu a těšíme se na Vás na všechny v příštím roce.

 

Fotogalerie ZDE

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce SDH | Komentářů: 0

XVIII. Hasičský ples

16. 3. 2015

V sobotu 14. března 2015 se v čechovické sokolovně konal již tradiční XVIII. Hasičský ples pořádaný Sborem dobrovolných hasičů Krasice. K tanci a poslechu hrála skupina TYRKYS Mojmíra Přikryla.

O bohaté občerstvení a dobrou zábavu nebyla nouze. Vrcholem večera byla tradiční bohatá tombola, do které přispělo spoustu sponzorů a přátel sboru a tímto jim děkujeme.
Zábava pokračovala do brzkých ranních hodin. Děkujeme všem, kteří se na organizaci podíleli.

 

Soustředění mladých hasičů v Ptenském Dvorku

26. 5. 2014

 Pátečního rána dne 23.5. 2014 se vydalo družstvo starších žáků spolu se svými vedoucími a některými dorostenci na hasičské soustředění na turistickou základnu TJ Sokol II u Ptenského Dvorku. Náš sbor toto soustředění pořádal již podruhé a narozdíl od minulého roku jsme všichni nabrali zkušenosti a vše probíhalo mnohem hladčeji než poprvé. Nejpozitivnější a nejvíce oceněnou změnou bylo zajisté počasí, které nám tentokrát doopravdy přálo. Mladí hasiči zde za tři dny vypilovali své dovednosti v požárním sportu a načerpali tolik potřebné zkušenosti do této sezóny. Můžeme jim tedy jenom popřát, aby tato sezóna byla alespoň stejně úspešná, jako ta předchozí.

 

 

Fotoagalerie ZDE 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce SDH | Komentářů: 0

XVII. Hasičský ples

9. 3. 2014

Vsobotu 15.března 2014 se konal již XVII. HASIČSKÝ PLES  v sále zaplněné čechovické sokolovny hrála k tanci a poslechu hudepní skupina TYRKYS.  O předtančení se postarala dvojice mladých tanečníků Ladislav Vaverka a Kamila Milarová.
Nechyběl ani starostův speciální hasičský guláš a bohatá tombola s hlavní výhrou od cestovní kanceláře HELLAS TOUR.
Návštěvnící se bavili do brzkých ranních hodin.
Děkujeme všem za podporu krasických hasičů a sponzorům za příspěvky do krásné, bohaté tomboly.

Fotogalerie

 

Výroční Valná hromada - 11.1.2014

30. 1. 2014

Dne 11.1.  proběhla Výroční Valná hromada našeho sboru, kde byl vyznamenán náš dlouholetý člen Jan Mára nejvyšším hasičským vyznamenáním " Zasloužilý hasič ".

Galerie ze schůze zde

 

Slavnostní schůze u příležitosti 110. výročí založení sboru

20. 10. 2013

Dne 12.10.2013 proběhla v jídelně areálu GALA Krasice slavnostní schůze u příležitosti 110 let sboru. Akce byla zahájena v 17.00. Zúčasnili se jí hosté ze sborů našeho okrsku, starosta OSH ČMS Jan Brabec a primátor města Prostějova Miroslav Pišťák. Za SDH Krasice se dostavily všechny generace členů, včetně družstva mladých hasičů. Starosta přednesl zprávu o historii sboru, poté byli oceněni zasloužilí členové.Ke shlédnutí byla připravena výstava z historie krasických hasičů.Oslava pokračovala volnou zábavou při živé hudbě do brzkých ranních hodin.

Fotogalerie ( poslední přidání fotek dne 8.11.2013 ) :
krasice.rajce.idnes.cz/110._Vyroci_zalozeni_Sboru_Dobrovolnych_Hasicu_v_Krasicich

 

16.března proběhl již šestnáctý ples.

24. 3. 2013

ples2013_new.jpg

 

Hasící prostředky z příspěvku města Prostějova

23. 11. 2011

Z finanční podpory města Prostějova byly pro činnost mladých hasičů pořízeny nové hadice (4x "C", 2x "B", 2x Savice, 1x Koš). Dále byly pořízeny dresy.

Tímto chceme poděkovat městu Prostějov za jejich podporu, které si nesmírně vážíme.

Nový materiál bude použit již od příští sezóny, kde s ním, jak doufáme, dosáhneme stejných nebo i lepších výsledků jako v letošním roce.