Akce SDH

Příspěvky

Soustředění mladých hasičů v Ptenském Dvorku

26. 5. 2014

Pátečního rána dne 23.5. 2014 se vydalo družstvo starších žáků spolu se svými vedoucími a některými dorostenci na hasičské soustředění na turistickou základnu TJ Sokol II u Ptenského Dvorku. Náš sbor toto soustředění pořádal již podruhé a narozdíl od minulého roku jsme všichni nabrali zkušenosti a vše probíhalo mnohem hladčeji než poprvé. Nejpozitivnější a nejvíce oceněnou změnou bylo zajisté počasí, které nám tentokrát doopravdy přálo. Mladí hasiči zde za tři dny vypilovali své dovednosti v požárním sportu a načerpali tolik potřebné zkušenosti do této sezóny. Můžeme jim tedy jenom popřát, aby tato sezóna byla alespoň stejně úspešná, jako ta předchozí.

Fotoagalerie ZDE

Celý příspěvek | Rubrika: Akce SDH | Komentářů: 0

XVII. Hasičský ples

9. 3. 2014

Vsobotu 15.března 2014 se konal již XVII. HASIČSKÝ PLES  v sále zaplněné čechovické sokolovny hrála k tanci a poslechu hudepní skupina TYRKYS.  O předtančení se postarala dvojice mladých tanečníků Ladislav Vaverka a Kamila Milarová.
Nechyběl ani starostův speciální hasičský guláš a bohatá tombola s hlavní výhrou od cestovní kanceláře HELLAS TOUR.
Návštěvnící se bavili do brzkých ranních hodin.
Děkujeme všem za podporu krasických hasičů a sponzorům za příspěvky do krásné, bohaté tomboly.

Výroční Valná hromada - 11.1.2014

30. 1. 2014

Dne 11.1.  proběhla Výroční Valná hromada našeho sboru, kde byl vyznamenán náš dlouholetý člen Jan Mára nejvyšším hasičským vyznamenáním " Zasloužilý hasič ".

Galerie ze schůze zde

Slavnostní schůze u příležitosti 110. výročí založení sboru

20. 10. 2013

Dne 12.10.2013 proběhla v jídelně areálu GALA Krasice slavnostní schůze u příležitosti 110 let sboru. Akce byla zahájena v 17.00. Zúčasnili se jí hosté ze sborů našeho okrsku, starosta OSH ČMS Jan Brabec a primátor města Prostějova Miroslav Pišťák. Za SDH Krasice se dostavily všechny generace členů, včetně družstva mladých hasičů. Starosta přednesl zprávu o historii sboru, poté byli oceněni zasloužilí členové.Ke shlédnutí byla připravena výstava z historie krasických hasičů.Oslava pokračovala volnou zábavou při živé hudbě do brzkých ranních hodin.

Fotogalerie ( poslední přidání fotek dne 8.11.2013 ) :
krasice.rajce.idnes.cz/110._Vyroci_zalozeni_Sboru_Dobrovolnych_Hasicu_v_Krasicich

16.března proběhl již šestnáctý ples.

24. 3. 2013

ples2013_new.jpg

Hasící prostředky z příspěvku města Prostějova

23. 11. 2011

Z finanční podpory města Prostějova byly pro činnost mladých hasičů pořízeny nové hadice (4x "C", 2x "B", 2x Savice, 1x Koš). Dále byly pořízeny dresy.

Tímto chceme poděkovat městu Prostějov za jejich podporu, které si nesmírně vážíme.

Nový materiál bude použit již od příští sezóny, kde s ním, jak doufáme, dosáhneme stejných nebo i lepších výsledků jako v letošním roce.

MEMORIÁL ZDENKA KOTRČE 2011

18. 7. 2011

30.4.2011 proběhl III. ročník turnaje ve stolním tenise.

ZILON@PV

Celý příspěvek | Rubrika: Akce SDH | Fotografie: PINEC 2011

VÝROČNÍ SCHŮZE SDH KRASICE 2011

5. 2. 2011